24/03/2019
ПОЧЕТНА СОВЕТИ ДЕКОРАЦИЈА Необични сукала за колачи со „принт“

Необични сукала за колачи со „принт“

Идејата за овие сукала ја добила брачна двојка која сакала за својата ќерка да направи посебна торта со нејзиното име и со срциња и за таа цел го направиле своето прво дрвено сукало, а потоа почнале бизнис.

0
112

Родното место на ShaZup е американскиот Њу Џерси и овој бренд моментално нуди 5 сукала со различни шари.

Тука се оние со мачки, потоа оние за љубителите на Војна на ѕвездите, со божикни мотиви и со еднорози. Изработени се од дрво, а цените се движат од 20 до 30 евра.

Идејата за овие сукала ја добила брачна двојка која сакала за својата ќерка да направи посебна торта со нејзиното име и со срциња и за таа цел го направиле своето прво дрвено сукало, а потоа почнале бизнис.

Денеска ги доставуваат своите производи во дел од светот, а што сѐ нудат, погледнете тука.

loading...