Шејк од капини и од манго

0
402

Состојки:
1 шолја сок од портокал
1 шолја парчиња од манго
¾ шолја тофу
3 лажици мед
1 ½ шолја капини

Приготвување:
1. Ставете ги сите состојки во блендер и добро измешајте ги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 5 =