Смути од круша и банана

0
1780

Состојки:
1 банана
1 круша
3 урми
2 лажици микс од семки
1/4 китка магдонос
вода

Приготвувавње: 
1. Ставете ги сите состојки во блендер и добро измешајте ги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 2 =