Смути од портокал и манго

0
630

Состојки:
1 манго
1 банана
1 шолја сок од портокал
1 шолја јогурт со ванила

Приготвување:
1. Ставете ги сите состојки во блендер и добро измешајте ги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen + 15 =