Како да ги ублажите алергиите и астмата?

0
470

Состојки:

2 лажички куркума

½ лажичка маслиново масло

Прстофат црн пипер

1 шолја топла вода

Приготвување:

Помешајте ги сите состојки и испијте го напитокот.