Погледнете како се прави најмалата пица на светот

0
238

Користејќи минијатурни ножиња, даски и на крајот, и мала печка, Јутјуб ѕвездата Џеј Барон не води низ процесот на подготвување на пица на навистина несекојдневен начин.

Тој е автор на многу други забавни клипови во кои готви минијатурни оброци на својот исклучително популарен Јутјуб канал.